Niemiecki metodą BLS Kommunikation

Wyszkoleni lektorzy pomogą Ci pokonać lęk przed mówieniem, przełamać trudności z wykorzystywaniem języka na co dzień

Niemiecki metodą BLS Kommunikation

BLS Kommunikation to wyjątkowa metoda nauczania języka niemieckiego dla osób dorosłych. Powstała na bazie wieloletnich doświadczeń lektorów uczących metodą bezpośrednią, której celem jest wykształcenie umiejętności swobodnego komunikowania się po niemiecku. Podczas zajęć BLS wyszkoleni lektorzy pomogą Ci pokonać lęk przed mówieniem, przełamać trudności z aktywnym wykorzystywaniem języka w codziennych sytuacjach. Dodatkowo przekonasz się, że nauka języka niemieckiego jest łatwa i przyjemna.

KORZYŚCI

BLS Kommunikation pozwala w bardzo krótkim czasie przełamać barierę mówienia w języku niemieckim. Dodatkowo metoda daje możliwość samodzielnego powtarzania i rozwijania materiału poznanego podczas zajęć z lektorem przy wykorzystaniu audiobooków dostępnych na naszej stronie w zakładce: (tutaj adres strony docelowej).

METODYKA

Metoda BLS stanowi unikalne połączenie metody bezpośredniej, tradycyjnej, kursów oraz platformy edukacyjnej. Dzięki temu kursanci BLS szybko zaczynają się aktywnie posługiwać językiem niemieckim, zarówno w mowie jak i w piśmie. Zależy nam, by dokładnie dostosować poziom zaawansowania kursu do Twoich kompetencji językowych, dlatego materiał BLS z języka niemieckiego podzielony jest na 8 poziomów. Dodatkowo do Twojej dyspozycji są audiobooki dostępne on-line, dzięki czemu w dowolnym miejscu i czasie możesz utrwalać wprowadzone wcześniej słownictwo oraz konstrukcje gramatyczne.

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH