WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

FERIE 2017 z Leaderem

zapraszamy do Białki Tatrzańskiej!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Ania Kusier

Jest filologiem angielskim, ukończyła filologię angielską z politologią w zakresie przekładu audiowizualnego na studiach licencjackich i metodyki nauczania języka angielskiego na studiach magisterskich.Jest certyfikowanym lektorem metody BLS Communication oraz Leo English. Jest także doświadczonym wychowawcą i kierownikiem obozów i kolonii. Pierwsze dowiadczenia z językiem zdobywała w Stamford i Nowym Jorku, gdzie mieszkała i uczęszczała do szkoły. Jako lektor i nauczyciel bardzo lubi pracę z dziećmi oraz z dorosłymi. Z ogromnym zaangażowaniem i sercem przygotowuje zajęcia, zawsze twierdząc, iż 'angielski niesie w sobie mnóstwo energii'. Jest 'wulkanem energii', który swoją pasją zaraża wszystkich uczestników kursów językowych. Interesuje się językiem w biznesie i przekładem audiowizualnym kina PRL'u. Uwielbia podróże, szczególnie morskie i kulinarne :)

Agnieszka Moksa

Ukończyła studia filologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podyplomowe z zakresu nauczania języka angielskiego. Posiada certyfikat CPE, an Introductory cert in TEFL oraz jest certyfikowanym lektorem metody BLS Communication. Lubi pracować zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Przygotowuje też do matury i FCE. Jej drugą pasją jest szycie, biżuteria artystyczna i dziewiarstwo, co owocowało 2. nagrodą w konkursie dziewiarskim przy Pracowni Dziewiarstwa Artystycznego.

Ela Olszewska

Ukończyła studia magisterskie II stopnia na wydziale filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia I stopnia ukończyła również na wydziale filologii angielskiej studiując w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Krakowie pod patronatem Uniwersytetu im. Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Pasjonują ją nowoczesne technologie w nauczaniu języka angielskiego, lubi jeździć na rowerze, pływać, w wolnej chwili sięga po dobrą książkę.

Ilona KIjanka

Jest certyfikowanym lektorem metody Leo English, którą to prowadzi zajęcia z j. angielskiego. Ukończyła filologię angielską ze specjalizacją nauczycielską oraz lingwistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest także doświadczonym wychowawcą kolonijnym. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywała w Anglii spędzając czas właśnie z dziećmi. W chwili obecnej zajmuje się nauczaniem głównie najmłodszych, gdyż taka praca daje jej największą satysfakcję, mnóstwo energii i zapału. W swoją pracę wkłada całą siebie, a pomysły czerpie głównie od dzieci, gdyż – jak twierdzi ‘są one największą inspiracją w tej pracy’. Lubi kuchenne eksperymenty oraz bieganie.

Danuta Dudzieńska

Ukończyłam Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie na kierunku filologii romańskiej - specjalność język francuski .
W wyborze kierunku studiów kierowałam się pedagogicznymi zainteresowaniami. Moje studia językowe poprzedził pobyt w Stanach Zjednoczonych na Hawajach oraz kilkuletni we Francji w Paryżu, który wzbogacił mnie o nowe doświadczenia językowe i pedagogiczne pracując z dziećmi i uczęszczając na kursy językowe na Alliance Francaise oraz Kurs Hotelarstwa i Turystyki w Instytucie Paryskim.
Wykonywałam również tłumaczenia ustne współpracując z firmami francuskimi.
Jako nauczyciel języka francuskiego praca z dziećmi i młodzieżą dostarcza mi wiele radości, przyjemności i satysfakcji w przekazywaniu wiedzy.
Pasjonuje mnie Francja - jej historia, literatura, kultura. jak również dalekie podróże.

Katarzyna Wróblewska-Urbańska

z wykształcenia prawnik, posiada ponad 15-letnie doświadczenie w pracy biznesowej, w tym ponad 8-letnie w zarządzaniu rekrutacją dla dużych koncernów międzynarodowych. Pasjonatka języka, specjalizuje się w komunikacji biznesowej i szkoleniach z zakresu umiejętności miękkich. Jest certyfikowanym lektorem metody BLS Communication.

Michelle Isabel Szklarska-Castaneda

Michelle Isabel Szklarska-Castañeda Jest native-speakerką języka hiszpańskiego, mówi też po polsku i po angielsku. Urodziła się w Polsce, ale większość życia spędziła w Kolumbii. Studia rozpoczęła w swoim rodzinnym mieście Medellín (Universidad EAFIT), obecnie zaś kontynuuje je na kierunku Inżynieria Mechanika i Budowa Maszyn w Akademii Górniczo-Hutniczej. Uwielbia poznawać nowe języki oraz uczyć ich innych. Harcerka, w przeszłości bibliotekarka, muzyk. Gra na pianinie i na wiolonczeli.

Beata Lopez

Angielski stał się moją pasją od momentu, kiedy rozpoczęłam z nim przygodę w szkole średniej. Wtedy już wiedziałam, ze jest to moja „miłość” i mając potem możliwość wyjazdu do Londynu, ulepszałam go „na żywo” ucząc się tam i pracując. Poznałam też wszelkie niuanse angielskiej mowy. Dopełnieniem stały się moje studia z angielskiego i zdobyty tytuł magistra i to był ten znak ,że chcę dzielić się swoją wiedzą z innymi. Pracowałam w różnych szkołach językowych w Krakowie jak i za granicą (w Ekwadorze - szkoły językowe (Benedict School oraz Wall Street language School), poznałam różne metody nauczania, które do dzisiejszego dnia wykorzystuję w nauczaniu. Podążając za swoim marzeniem, otworzyłam też szkołę językową w Krakowie i fakt „uczenia” stał się już oczywisty. Kocham to co robię, cieszy mnie każdy najmniejszy sukces moich uczniów. Jestem certyfikowanym lektorem metody BLS Communication.

Dariusz Obłąk

Lektor j. angielskiego oraz j. niemieckiego
Ukończył filologię angielską z językiem niemieckim na Uniwersytecie Śląskim w dwóch specjalnościach: nauczycielskiej i tłumaczeniowej. Jest certyfikowanym lektorem metody BLS Communication. Doświadczenie językowe zdobył podczas pracy w zagranicznych przedsiębiorstwach, pobytów w krajach anglo- i niemieckojęzycznych oraz współpracy z biurami tłumaczeń. Posiada uprawnienia pedagogiczne do nauczania języków obcych. W wolnych chwilach podróżuje i uczestniczy w wydarzeniach kultury niezależnej.

Katarzyna Sutor

Absolwentka filologii angielskiej. Nauczyciel z długoletnim stażem, swoje doświadczenie egzaminatora wykorzystuję w przygotowaniach młodzieży i osób dorosłych do egzaminów. Interesuję się literaturą angielską i turystyką.

Aneta Pieszka

Studentka filologii angielskiej na UP w Krakowie, specjalizuje się w metodyce nauczania języka angielskiego. Jest certyfikowanym lektorem metody Leo English oraz wychowawcą kolonijnym. Pracuje głównie z dziećmi, i to od nich czerpie najwięcej pomysłów. W wolnym czasie chętnie zajmuje się czytaniem i rękodziełem, szczególnie sztuką quillingu.

Anna Babitska

Certyfikowany lektor metody Leo English. Pasjonatka języków obcych. Jest lektorem języka angielskiego i japońskiego oraz native speakerem rosyjskiego i ukraińskiego. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyła w trakcie studiów i od tej pory pracuje w zawodzie. Ma zamiar kontynuować naukę języków w przyszłości.

Marta Chwałek

Certyfikowany lektor metody Leo English. Pasjonatka języków obcych. Posiada certyfikat CAE oraz E.S.O.L. (English as a Second Language - uzyskany w Irlandii). Przez lata wykorzystywała i ulepszała umiejętności językowe regularnie wyjeżdżając, pracując w Irlandii i mieszkając tam przez ponad rok. Bardzo lubi pracę z dziećmi, które szanuje za prawdę i szczerość. Pierwsze doświadczenia związane z nauczaniem innych języka angielskiego zdobyła już w liceum i od tej pory od lat pracuje jako nauczyciel angielskiego, ucząc dzieci, młodzież i dorosłych. Ma zamiar kontynuować naukę języków w przyszłości. W wolnym czasie chętnie zajmuje się czytaniem i zabawą z własnymi dziećmi. Uwielbia podróże.

Maria Stec

Jestem długoletnią nauczycielką Języka Angielskiego oraz Etyki. Po ukończeniu studiów językowych i pedagogicznych w Wielkiej Brytanii, Cambridge 11 lat pracowałam w Katolickiej Szkole w Addis Ababa, Ethiopia w Afryce. W roku 2000 wyjechałam do USA, do Kalifornii, gdzie studiowałam Psychologię i Teologię na Uniwersytecie Stanford. Po tych studiach przez 10 lat pracowalam w szkołach katolickich dla najuboższych dzieci i młodzieży w Stanie Kalifornia. W roku 2006 zostalam zaproszona do Chin, Chongqing University of Science i Technology gdzie przez 2 lata pracowałam jako wykładowca języka angielskiego. Spotkanie z różnymi kulturami pomogło mi bardziej zrozumieć drugiego człowieka i jego piękno duchowe. Jestem związana z misjami Kościoła Katolickiego i służbą człowiekowi. Cieszę się, że po powrocie do Polski mogę służyć dzieciom i młodzieży jako nauczyciel języka angielskiego

Maria Łaska

Certyfikowany lektor BLS Communication oraz Leo English. Interesuje się wykorzystaniem nowoczesnych technologii w nauczaniu. Dużą satysfakcję sprawia jej nauczanie mówienia w języku obcym. Po pracy ćwiczy emisję głosu oraz wokal. Legendy głoszą, że śpiewa sobie bluesa do poduszki.

Dominika Wilk

Certyfikowany lektor metody Leo English.
Studentka filologii angielskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, na specjalności nauczanie języka angielskiego. Pasjonatka języka angielskiego od kiedy poznała pierwsze jego słowa.
Nauczanie i kontakt z ludźmi sprawia jej ogromną przyjemność. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi. Prywatnie fanka książek Dana Browna i Stephena Kinga. Lubi kino skandynawskie i basen.

Joanna Hibner

Jest certyfikowanym lektorem metody Leo English. Swoją przygodę z nauczaniem języka angielskiego zaczęła od pracy z dziećmi. Prywatnie doktorantka w zakresie geografii UJ. Uwielbia wycieczki górskie i podróże.

Mariusz Korus

Choć ukończyłem studia ekonomiczne, zostałem lektorem języka angielskiego i jest to zawód, który daje mi wiele satysfakcji. Posiadam ceryfikaty CELTA i TKT, które w pełnii upoważniają do nauczania języka angielskiego jako języka obcego. Mam ponad 10 letnie doświadczenie, szczególnie w pracy z dorosłymi, ale również i młodzieżą. Przez 5 lat mieszkałem w Anglii, gdzie szlifowałem angielski, a przez ostatnie 12 lat przebywałem w Brazylii, gdzie pracowałem jako lektor w szkołach językowych i dużych korporacjach. Mówię również płynnie po portugalsku. Wolne chwile poświęcam szczególnie na rodzinę i oglądanie meczów piłkarskich. Ponadto uwielbiam kawę, słoneczną pogodę i Brazylię.

Anna Haftarczyk

Z wykształcenia jestem aktorką, z zamiłowania od kilku lat lektorem języka niemieckiego. Obecnie studiuję germanistykę na Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Przez kilka lat pracowałam i studiowałam w Niemczech i Austrii. Dzięki tej przygodzie poznałam ,,od kuchni” kulturę i obyczaje Niemców i Austriaków. Jestem certyfikowanym lektorem metody Direct, język biznesowy również nie jest mi obcy. W przekazywaniu wiedzy staram się w miarę możliwości podchodzić do studentów indywidualnie. Ważne jest dla mnie również to, aby nauka języka była przyjemnością, a nie przymusem. Uważam, że Polacy mają ogromny potencjał do nauki języków obcych i z takim nastawieniem podchodzę do swojej pracy. Czas wolny spędzam...oczywiście w teatrze i kinie :).

Marta Matysiak

Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobyła jeszcze w liceum oraz w trakcie
studiów licencjackich, które ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim, kierunek – filologia
angielska. Przed nią ostatni rok studiów magisterskich, które zwieńczy praca z zakresu
przekładu literackiego. W kręgu jej zainteresowań leży szeroko pojęta kultura, a szczególnie
sztuki wizualne z kwiecistą secesją i Stanisławem Wyspiańskim na czele. Poza oczywistym
zamiłowaniem do języka angielskiego jest fanką języka polskiego i poprawnej polszczyzny, a
jej ulubiona książka to Wesele wspomnianego już młodopolskiego artysty. Do pracy z
dziećmi podchodzi z entuzjazmem i optymizmem, starając się zarazić je dobrą energią.

Bikesh Roy

Bikesh is an accomplished Project Manager strategist and solution-oriented person who thrive in challenging, fast paced environments. He loves meeting new people, helping them with English language fluency and also imparting his multi-national work experience with students as a part of Business English.

Anthony

My name is Anthony, I am from London, United Kingdom. I associate myself with likeminded people, others will attribute me as a person with a great sense of humour and a caring attitude. I am Pharmacist by profession; I also attained a Post-Graduate Degree in Business, in London. I also worked as a Paramedic at the British Army for a few years. Working with the Royal Army Medical Corps has given me a platform where I obtained a teaching qualification, which enabled me to become a qualified teacher. I taught people of different ages and different backgrounds. I also travelled around the globe, giving humanitarian aids. I have been teaching English for over 8 months and I have found so much happiness in teaching. I speak few other languages, which gives me the advantage to know exactly what English learners need; the ability to deal with unpredictable situations, ability to choose the appropriate teaching technique and the ability to motivate learners for learning.