Metoda Leo English i robot EMYS
zafascynują dzieci językiem angielskim!


Metoda Leo English, Metoda Leo Maniak, Metoda BLS


Angielski dla dzieci Metodą Leo English
od 2 do 12 roku życia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Efektywna nauka Metodą Leo Maniak - ortografia, sprawne czytanie i notowanie, pamięć, matematyka, koncentracja

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Metoda BLS - uczy mówić!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Agnieszka Moksa

Ukończyła studia filologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podyplomowe z zakresu nauczania języka angielskiego. Posiada certyfikat CPE, an Introductory cert in TEFL oraz jest certyfikowanym lektorem metody BLS Communication. Lubi pracować zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Przygotowuje też do matury i FCE. Jej drugą pasją jest szycie, biżuteria artystyczna i dziewiarstwo, co owocowało 2. nagrodą w konkursie dziewiarskim przy Pracowni Dziewiarstwa Artystycznego.

Ela Olszewska

Ukończyła studia magisterskie II stopnia na wydziale filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia I stopnia ukończyła również na wydziale filologii angielskiej studiując w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Krakowie pod patronatem Uniwersytetu im. Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Pasjonują ją nowoczesne technologie w nauczaniu języka angielskiego, lubi jeździć na rowerze, pływać, w wolnej chwili sięga po dobrą książkę.

Ilona KIjanka

Jest certyfikowanym lektorem metody Leo English, którą to prowadzi zajęcia z j. angielskiego. Ukończyła filologię angielską ze specjalizacją nauczycielską oraz lingwistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest także doświadczonym wychowawcą kolonijnym. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywała w Anglii spędzając czas właśnie z dziećmi. W chwili obecnej zajmuje się nauczaniem głównie najmłodszych, gdyż taka praca daje jej największą satysfakcję, mnóstwo energii i zapału. W swoją pracę wkłada całą siebie, a pomysły czerpie głównie od dzieci, gdyż – jak twierdzi ‘są one największą inspiracją w tej pracy’. Lubi kuchenne eksperymenty oraz bieganie.

Michelle Isabel Szklarska-Castaneda

Michelle Isabel Szklarska-Castañeda Jest native-speakerką języka hiszpańskiego, mówi też po polsku i po angielsku. Urodziła się w Polsce, ale większość życia spędziła w Kolumbii. Studia rozpoczęła w swoim rodzinnym mieście Medellín (Universidad EAFIT), obecnie zaś kontynuuje je na kierunku Inżynieria Mechanika i Budowa Maszyn w Akademii Górniczo-Hutniczej. Uwielbia poznawać nowe języki oraz uczyć ich innych. Harcerka, w przeszłości bibliotekarka, muzyk. Gra na pianinie i na wiolonczeli.

Beata Lopez

Angielski stał się moją pasją od momentu, kiedy rozpoczęłam z nim przygodę w szkole średniej. Wtedy już wiedziałam, ze jest to moja „miłość” i mając potem możliwość wyjazdu do Londynu, ulepszałam go „na żywo” ucząc się tam i pracując. Poznałam też wszelkie niuanse angielskiej mowy. Dopełnieniem stały się moje studia z angielskiego i zdobyty tytuł magistra i to był ten znak ,że chcę dzielić się swoją wiedzą z innymi. Pracowałam w różnych szkołach językowych w Krakowie jak i za granicą (w Ekwadorze - szkoły językowe (Benedict School oraz Wall Street language School), poznałam różne metody nauczania, które do dzisiejszego dnia wykorzystuję w nauczaniu. Podążając za swoim marzeniem, otworzyłam też szkołę językową w Krakowie i fakt „uczenia” stał się już oczywisty. Kocham to co robię, cieszy mnie każdy najmniejszy sukces moich uczniów. Jestem certyfikowanym lektorem metody BLS Communication.

Aneta Pieszka

Studentka filologii angielskiej na UP w Krakowie, specjalizuje się w metodyce nauczania języka angielskiego. Jest certyfikowanym lektorem metody Leo English oraz wychowawcą kolonijnym. Pracuje głównie z dziećmi, i to od nich czerpie najwięcej pomysłów. W wolnym czasie chętnie zajmuje się czytaniem i rękodziełem, szczególnie sztuką quillingu.

Anna Babitska

Certyfikowany lektor metody Leo English. Pasjonatka języków obcych. Jest lektorem języka angielskiego i japońskiego oraz native speakerem rosyjskiego i ukraińskiego. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyła w trakcie studiów i od tej pory pracuje w zawodzie. Ma zamiar kontynuować naukę języków w przyszłości.

Marta Chwałek

Certyfikowany lektor metody Leo English. Pasjonatka języków obcych. Posiada certyfikat CAE oraz E.S.O.L. (English as a Second Language - uzyskany w Irlandii). Przez lata wykorzystywała i ulepszała umiejętności językowe regularnie wyjeżdżając, pracując w Irlandii i mieszkając tam przez ponad rok. Bardzo lubi pracę z dziećmi, które szanuje za prawdę i szczerość. Pierwsze doświadczenia związane z nauczaniem innych języka angielskiego zdobyła już w liceum i od tej pory od lat pracuje jako nauczyciel angielskiego, ucząc dzieci, młodzież i dorosłych. Ma zamiar kontynuować naukę języków w przyszłości. W wolnym czasie chętnie zajmuje się czytaniem i zabawą z własnymi dziećmi. Uwielbia podróże.

Maria Stec

Jestem długoletnią nauczycielką Języka Angielskiego oraz Etyki. Po ukończeniu studiów językowych i pedagogicznych w Wielkiej Brytanii, Cambridge 11 lat pracowałam w Katolickiej Szkole w Addis Ababa, Ethiopia w Afryce. W roku 2000 wyjechałam do USA, do Kalifornii, gdzie studiowałam Psychologię i Teologię na Uniwersytecie Stanford. Po tych studiach przez 10 lat pracowalam w szkołach katolickich dla najuboższych dzieci i młodzieży w Stanie Kalifornia. W roku 2006 zostalam zaproszona do Chin, Chongqing University of Science i Technology gdzie przez 2 lata pracowałam jako wykładowca języka angielskiego. Spotkanie z różnymi kulturami pomogło mi bardziej zrozumieć drugiego człowieka i jego piękno duchowe. Jestem związana z misjami Kościoła Katolickiego i służbą człowiekowi. Cieszę się, że po powrocie do Polski mogę służyć dzieciom i młodzieży jako nauczyciel języka angielskiego

Dominika Wilk

Certyfikowany lektor metody Leo English.
Studentka filologii angielskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, na specjalności nauczanie języka angielskiego. Pasjonatka języka angielskiego od kiedy poznała pierwsze jego słowa.
Nauczanie i kontakt z ludźmi sprawia jej ogromną przyjemność. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi. Prywatnie fanka książek Dana Browna i Stephena Kinga. Lubi kino skandynawskie i basen.

Joanna Hibner

Jest certyfikowanym lektorem metody Leo English. Swoją przygodę z nauczaniem języka angielskiego zaczęła od pracy z dziećmi. Prywatnie doktorantka w zakresie geografii UJ. Uwielbia wycieczki górskie i podróże.

Mariusz Korus

Choć ukończyłem studia ekonomiczne, zostałem lektorem języka angielskiego i jest to zawód, który daje mi wiele satysfakcji. Posiadam ceryfikaty CELTA i TKT, które w pełnii upoważniają do nauczania języka angielskiego jako języka obcego. Mam ponad 10 letnie doświadczenie, szczególnie w pracy z dorosłymi, ale również i młodzieżą. Przez 5 lat mieszkałem w Anglii, gdzie szlifowałem angielski, a przez ostatnie 12 lat przebywałem w Brazylii, gdzie pracowałem jako lektor w szkołach językowych i dużych korporacjach. Mówię również płynnie po portugalsku. Wolne chwile poświęcam szczególnie na rodzinę i oglądanie meczów piłkarskich. Ponadto uwielbiam kawę, słoneczną pogodę i Brazylię.

Anthony

My name is Anthony, I am from London, United Kingdom. I associate myself with likeminded people, others will attribute me as a person with a great sense of humour and a caring attitude. I am Pharmacist by profession; I also attained a Post-Graduate Degree in Business, in London. I also worked as a Paramedic at the British Army for a few years. Working with the Royal Army Medical Corps has given me a platform where I obtained a teaching qualification, which enabled me to become a qualified teacher. I taught people of different ages and different backgrounds. I also travelled around the globe, giving humanitarian aids. I have been teaching English for over 8 months and I have found so much happiness in teaching. I speak few other languages, which gives me the advantage to know exactly what English learners need; the ability to deal with unpredictable situations, ability to choose the appropriate teaching technique and the ability to motivate learners for learning.

Katya Coltharp

Lektorka języka angielskiego z 11-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i dorosłymi. Posiada certyfikat CELTA (Cambridge certificate in teaching English to speakers of other languages). Języki są jej wielką pasją. Jest także native speakerem języka rosyjskiego i ukraińskiego. Językiem angielskim posługuje się codziennie w domu jako językiem pierwotnym, gdyż jej rodzina pochodzi z USA. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych w firmach, korporacjach znajdujących się w Krakowie oraz w nauczaniu maluchów w wieku przedszkolnym w różnych szkołach językowych. W trakcie lekcji, od samego początku zachęca uczniów do mówienia w języku angielskim i stwarza sytuację ku temu aby wgłębili się jak najszybciej w angielskie środowisko. Ponadto bardzo lubi podróże, a kiedy się nadarzy okazja, wyjeżdża za granicę poznając tam nowe kultury i tradycje

Joanna Widlarz

Lektor j. angielskiego. Jest absolwentem uczelni technicznej, ale właśnie tam odkryła, że praca z maszynami jest w porządku, ale z ludźmi i szczególnie z dziećmi to jest to! Już na studiach pracowała jako nauczyciel języka angielskiego. Posiada certyfikat TEFL. Jest certyfikowanym lektorem metody Leo English. Jej drugą pasją są góry oraz Kraków, a będąc licencjonowanym przewodnikiem w obu miejscach oprowadza po nich wielu zagranicznych turystów, tych dorosłych ale i też tych mniejszych. Włada biegle językiem słowackim.

Kinga Domanus

Lektor j. angielskiego. Z wykształcenia językoznawca angielski, z zamiłowania lektor języka angielskiego, z wielką fascynacją kulturą brytyjską. Obecnie kończę drugi kierunek z zarządzania kapitałem ludzkim i zawodowo związana jestem też z rekrutacją w UK, dlatego też każdy kto mnie zna mówi, że żyję "w Polsce ale trochę po angielsku". Swoją pasją do wszystkiego co brytyjskie lubię zarażać innych a moje doświadczenie w nauczaniu przekłada się na dynamiczne i ciekawe lekcje dla wszystkich grup wiekowych. Od zawsze związana byłam też ze sztuką - rysunkiem, tańcem, muzyką - stąd też kreatywność, która nie pozwala się nudzić na moich zajęciach. W swojej pracy kieruję się zasadą, że języka można nauczyć się nie tylko mówiąc, pisząc, słuchając lub czytając - ale również recytując, tworząc, śpiewając lub tańcząc.

Ida Małajowicz

Ukończyła studia magisterskie na kierunku kognitywistyka, Uniwersytet Jagielloński. Odkąd pamięta, język angielski towarzyszył jej na co dzień – począwszy od zgłębiania literatury amerykańskiej i angielskiej po prace badawczo-naukowe w trakcie studiowania nauk kognitywnych. Zamiłowanie do języka angielskiego skłoniło ją do zakończenia studiów pracą magisterską w tym języku. Zarówno z własnego doświadczenia w pracy z dziećmi, jak i dzięki wiedzy z zakresu psychologii, zdobytej w trakcie studiów, wie jak dużym skarbem dla dziecka jest wychowywanie go w środowisku wielojęzycznym. Wysoko ceni również wpływ sztuki na rozwój w sferze funkcjonowania emocjonalnego, społecznego, poznawczego i osobowościowego na każdym etapie życia człowieka. Przy każdej okazji stara się otwierać umysł na nowe doświadczenia - czy to w sferze zainteresowań arteterapeutycznych, artystycznych, czy w poznawaniu nowych języków. Jej dewizą jest stały rozwój. Obecnie ścieżki zaprowadziły ją z powrotem na swoją Alma Mater gdzie studiuje Przekład literacki na filologii angielskiej oraz Zarządzanie kulturą współczesną. Dwie rzeczy, bez których nie może żyć, to muzyka i taniec.

Aleksandra Brożek

Jestem lektorem języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w nauczaniu Business English oraz języka angielskiego specjalistycznego dla turystyki oraz finansów i księgowości. Uwielbiam pracować z młodzieżą i dorosłymi, z którymi na zajęciach prowadzimy ciekawe dyskusje, kładąc nacisk na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, staram się uatrakcyjnić każde zajęcia i sprawić, aby kursanci mieli poczucie dobrze wykorzystanego czasu. W swojej pracy stawiam na rozwój osobisty, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Prywatnie uczę się języka francuskiego, planuje i organizuje dalekie podróże

Kamila Gajda

Lektor z zamiłowania. Język angielski pokochałam podróżując po świecie i rozmawiając z ludźmi. Ukończyłam studia magisterskie w Hiszpanii i pracowałam w dwujęzycznej szkole w Ekwadorze. Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą. Na swoich zajęciach stawiam na komunikację i różnorodność- tak aby każdy znalazł dla siebie "coś dobrego". Lekcje są dynamiczne i nie ma mowy o nudzie, bo sama nudy nie znoszę. Poza lekcjami- jeżdżę konno, czytam książki, chodzę na siłownię, i... planuję kolejne podróże.

Katarzyna Żak

Lektorka języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. Jest certyfikowanym lektorem metody Leo English. Prywatnie pasjonatka Bliskiego Wschodu, studentka filologii arabskiej. Jej pasją są rośliny tropikalne oraz ogrodnictwo.

Victor

Friendly, Open minded, Passionate, Focused, and Goal oriented, with a strong passion for teaching! I like meeting people with diverse experience and ideas. Travelling, music and sport gives me the needed edge to life. My background connotes a great deal of passion for teaching which transcended from my mother, who is a renowned lecturer to me; Growing up, learning the antics and techniques of teaching methodology, which helped me to excel in the art of teaching, far and across different parts of the world, where I worked as a teacher since 2005. My teaching methodology is student-centered, and interactive approach, which allows greater interaction, communication and practical demonstration between the student and the teacher, breaking the barrier, which tends to inhibit the fluency of my students towards effective speaking and communication in English Language. I am happy to make your dreams a reality! It is your right to write, speak and communicate effectively in English Language like a native speaker as me, lets do it!

Marta Matysiak

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Język angielski od zawsze był moją pasją i dosyć szybko odkryłam u siebie zdolność przekazywania wiedzy innym, ponieważ jeszcze w gimnazjum zaczęłam udzielać pierwszych korepetycji.

W Leader School prowadzę zajęcia z dziećmi i młodzieżą, stawiam na atrakcyjność lekcji,
lubię kiedy uczniowie przyswajają język "mimochodem", w trakcie ciekawych, absorbujących aktywności.
Prywatnie interesuję się sztuką polską przełomu XIX/XX wieku, szczególnie malarstwem Stanisława Wyspiańskiego, którego Weselu poświęciłam swoją pracę magisterską z zakresu przekładu literackiego.

Dodatkowo moją pasją jest Skandynawia, a szczególnie Szwecja z psychologicznymi filmami Bergmana na czele. To zainteresowanie skłoniło mnie do rozpoczęcia nauki języka szwedzkiego, co daje mi ogromną satysfakcję.

Gabriella Lopez

Cześć wszystkim, nazywam się Gabriella Lopez. Od najmłodszych lat mam styczność z językiem hiszpańskim, ponieważ mam korzenie ekwadorskie. Miałam szanse, zamieszkać w Ekwadorze, co pozwoliło mi poszerzyć moje znajomości językowe. Aktualnie, jestem studentką filologii hiszpańskiej we Wrocławiu. Jestem osoba aktywna, która nie lubi marnować czasu. Uwielbiam tańczyć, grać w siatkówkę oraz próbować różnych innych sportów. Bardzo lubię podróżować oraz odkrywać nowe oblicza kraju. Uwielbiam prace z dorosłymi.

Francieska Szklarska Castañeda

Native speaker języka hiszpańskiego. Pochodzi z Ameryki Łacińskiej - z Kolumbii, ale ma polskie korzenie. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Uwielbia gdy uczniowie są zmotywowani i zadowoleni na zajęciach. Stara się, aby lekcje były dynamiczne i praktyczne, a nauka była przyjemna i interesująca. Jest energiczną, zawsze uśmiechniętą osobą. Posiada certyfikat Colorin Colorado. Interesuje się ziołolecznictwem. Jej hobby to gra na pianinie, haftowanie i rośliny.

Natasha Salva

A native English teacher, certified in English as a Second Language. Mayored in Elementary Education with emphasis in English. Passionate and creative teacher with more than 6 years of experience in the field. Enjoys traveling and has been to more than 5 different countries teaching English as a second language. Devotes her free time to hiking, reading, and watching films. She is excited to be part of the company and can't wait to meet new students and learn more about Polish culture. Favorite Polish food is Pierogi and polish donuts!

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH