Gru
10

FERIE 2021 w Leader School!

Drodzy Rodzice!

Wszystkie dzieci są już zmęczone okresem nauki online. To właśnie teraz bardzo potrzebują odpoczynku, powrotu do rówieśników i wspólnych zabaw.

Organizowane przez naszą szkołę zimowe warsztaty zawierały będą starannie opracowany program zajęć stacjonarnych, zajęć plenerowych i przede wszystkim zajęć sportowych, który realizowany będzie w małych grupach przez Lektorów i Trenerów na co dzień pracujących z dziećmi w Leader School.

Jeżeli szukacie dla swoich dzieci sposobu na aktywne spędzenie ferii zimowych, w przyjaznej atmosferze oraz w bezpiecznej przestrzeni, w czasie w którym w sposób naturalny zabawa łączy się z nauką, a każda przygoda w formie wycieczki jest jednocześnie skarbnicą wielu fascynujących ciekawostek i umiejętności, to Aktywne Warsztaty Językowo - Sportowe, są właśnie tym czego szukacie.

Zapraszamy dzieci do udziału w zimowej przygodzie. Każdego dnia podczas ferii czeka mnóstwo ciekawych zajęć i ekscytujących zabaw, które z pewnością przypadną do gustu naszym małym gościom.

Nasza oferta:

• aktywny każdy dzień z bogatym programem tematycznym,
• ciekawe zajęcia, warsztaty, gry terenowe i dużo czasu na świeżym powietrzu
• zdobywanie i doskonalenie umiejętności: plastycznych, sportowych, kulinarnych i językowych
• czas spędzony z przyjaciółmi pod okiem wspaniałych nauczycieli i opiekunów
• bezpieczna przestrzeń

Proponujemy warsztaty w terminach od 04.01 do 15.06.2021

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH