Sie
31

Nowości w Leader School!

W naszej szkole w tym roku same nowości .
Sprawdź, dlaczego metoda Leo English jest najlepszą metodą nauki angielskiego dla Twojego dziecka .
Kto już nas zna, ten wie, że metoda Leo English jest najbardziej przyjazną dzieciom metodą nauki angielskiego . Dzięki Leo English dzieci uczą się poprzez zabawę i ruch, osłuchując się z językiem w najbardziej naturalny sposób.
Dzięki Leo English angielski nigdy nie będzie językiem obcym dla Twojego dziecka!!
Ale, ale uwaga!!!!!

Od września czekają na naszych kursantów same nowości !!!!!
1. Edukacyjny robot do nauki angielskiego EMYS Robot, który łączy najnowszą technologię z edukacją . Emys zostanie najlepszym przyjacielem naszych małych uczniów. Zna wiele gier i piosenek po angielsku. Nauczy nas mnóstwa słówek i zwrotów a przy tym zapewni mnóstwo zabawy .

2. Mówiący długopis TING
Kolejna bardzo przyjazna dzieciom technologia .Być może znacie już TINGa z sieci Empik, ale czy wiecie, że Leonardo School stworzyło książeczki i materiały do nauki angielskiego z TINGiem? Te materiały również wykorzystujemy podczas naszych zajęć .

3. Leo English Educational Platform
To platforma edukacyjna, której będziemy używać do naszych zajęć online .
Tak! Od września mamy możliwość prowadzenia profesjonalnych zajęć online metodą Leo English . Wszystkie materiały zostały specjalnie opracowane w taki sposób, aby nasi lektorzy mogli prowadzić zajęcia zgodnie z metodą, profesjonalnie i skutecznie.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowość! Kursy online, które w szczególności polecamy osobom, które z jakiegoś powodu nie mogą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych.

4. Leo English App
Od września wszystkie nasze piosenki i bajki do metody Leo English znajdziecie w specjalnej aplikacji na smartfona .Dzięki temu możecie powtarzać materiał z zajęć gdziekolwiek jesteście i tym samym utrwalać zdobyte już umiejętności. Polecamy odsłuchiwanie nagrań podczas samochodowych podróży .
Masz wątpliwości? Chcesz się przekonać jak to wygląda w praktyce?
Zapraszamy na lekcje pokazowe podczas Dni Otwartych: w każdą sobotę września – już od 12 września.

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH