Cze
17

PÓŁKOLONIE LETNIE 2020 W LEADER SCHOOL

Drodzy Rodzice!
Wiemy, że Wasze dzieci są już zmęczone okresem kwarantanny oraz nauki online. To właśnie teraz bardzo potrzebują odpoczynku, powrotu do rówieśników i wspólnych zabaw.
Jako świadomi organizatorzy wypoczynku letniego już od kilku lat, gwarantujemy Państwu, że nasze tegoroczne półkolonie będą prowadzone zgodnie z wytycznymi Kuratorium Oświaty oraz GIS z zachowaniem wszelkich środków ostrożności oraz reżimu sanitarnego.
Każdy turnus półkolonii będzie zawierał starannie opracowany program warsztatów stacjonarnych i zajęć plenerowych, który realizowany będzie w małych grupach przez Lektorów i Trenerów na co dzień pracujących z dziećmi w Leader School.

Jeżeli szukacie dla swoich dzieci sposobu na aktywne spędzenie wakacji, w przyjaznej atmosferze oraz w bezpiecznej przestrzeni, w czasie w którym w sposób naturalny zabawa łączy się z nauką, a każda przygoda w formie wycieczki jest jednocześnie skarbnicą wielu fascynujących ciekawostek i umiejętności, to Aktywne Półkolonie Językowe „Z plecakiem przez świat”, są właśnie tym czego szukacie.

Zapraszamy dzieci do udziału w letniej przygodzie.
Udamy się w podróże małe i duże w bezpieczne i ciekawe miejsca , poznamy mieszkańców odległych zakątków świata, ich kulturę oraz tradycje.
Nie zabraknie atrakcji takich jak zajęcia językowe, treningi sportowe, park linowy, Ogród Doświadczeń, szkolny Escape Room, warsztaty DIY, seanse filmowe czy warsztaty robienia domowych przetworów. Nasze półkolonie to idealne połączenie nauki i zabawy!

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH