Mar
11

Komunikat w związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia:

- w dniu dzisiejszym (11.03) zajęcia odbędą się normalnie w sposób stacjonarny,

- od jutra (12.03) wszystkie zajęcia dla dzieci i młodzieży w grupach zostają zawieszone, grupy oraz zajęcia indywidualne dla osób dorosłych prowadzimy stacjonarnie według harmonogramu.

- od poniedziałku (16.03) na okres zawieszenia zajęć, dla części grup (dzieci i młodzież od lat około 12) wystartujemy z zajęciami online według normalnego harmonogramu. Wszelkie aspekty techniczne będziemy przekazywać Państwu mailowo. Zajęcia indywidualne oraz grupy dla osób dorosłych po wyrażeniu takiej chęci również będą mogli przejść na tryb online.

Osoby, które uczęszczają na lekcje indywidualne i podejmą decyzję o czasowym zawieszeniu zajęć prosimy o informację do sekretariatu szkoły.

Ponowne otwarcie, jeżeli sytuacja się nie zmieni, planowane jest 26.03. Jest nam z tego powodu ogromnie przykro, ale mamy też duże poczucie odpowiedzialności i nie chcielibyśmy ryzykować zdrowiem naszych kursantów oraz lektorów.

W razie wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt pod numerem tel. 12 307 00 50 w godzinach pracy sekretariatu 10:00-19:00.