Paź
25

Szkolenia językowe z dofinansowaniem

Szkoła Języków Obcych Leader School w Wieliczce zaprasza na kursy dofinansowane dla firm w ramach projektu realizowanego przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego (MARR):„Małopolskie Bony Rozwojowe MBON”.

Angielski z dofinansowaniem czyli szybko, na jasnych zasadach i bez skomplikowanych formalności – takie cele i zadania stawia sobie Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. przy realizacji projektu „Małopolskie Bony Rozwojowe”. To duża szansa dla przedsiębiorców z województwa małopolskiego na podniesienie kompetencji swoich pracowników. Dzięki projektowi mikro (w tym jednoosobowa działalność), małe i średnie przedsiębiorstwa będą mogły zdobyć dofinansowanie i zrealizować szkolenia.

Kto może skorzystać?
• pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) z dowolną umową,
• osoby prowadzące działalność zatrudniające pracowników

Organizujemy szkolenia języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego dla osób i firm, które pozyskały środki na ten cel.

Aktualna oferta naszych szkoleń znajduje się na stronie Bazy Usług Rozwojowych: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/lista

Jeśli nie znajdą Państwo kursu odpowiadającego Państwa potrzebom prosimy o kontakt z nami. Opublikujemy szkolenie zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Zadzwoń i poznaj szczegóły:
502 234 849
wieliczka@leaderschool.pl