Przegapiłeś zajęcia?

Koniecznie sprawdź harmonogram zajęć Twojej szkoły Leader School aby nic Cię nie zaskoczyło!

Plan Zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Little Ones
2-3 lata
09.00
09.30

FCE
09.00
10.30

New York
BLS 1
09.00
10.50

Climbers
6-7 lat
09.35
11.05

Little Ones
2-3 lata
09.50
10.20

Straters
5-6 lat
10.25
11.10

GIMNAZJUM
10.35
12.10

Flyers1
10-12 lat
11.10
12.40

PreStarters
11.20
12.05

Straters
5-6 lat
12.05
12.50

MATURA
12.10
14.10
Straters
5-6 lat
15.15
16.00
Champions
11-13 lat
15.45
17.45

Climbers
6-7 lat
16.00
17.00

Leapers
8-9 lat
16.00
17.00

PreStarters
4-5 lat
16.15
17.00

Direct 7 + FCE
DIRECT 12-15 LAT
16.15
18.00

Flyers2
10-12 lat
17.05
18.05

Runners
7-8 lat
17.05
18.05

Direct 3
DIRECT 12-15 LAT
17.50
19.25

Flyers1
10-12 lat
18.10
19.10

Leapers
8-9 lat
18.10
19.10

California
BLS 3A1+
19.30
21.20
Straters
5-6 lat
15.15
16.00
Direct 4
DIRECT 12-15 LAT
15.45
17.30

Climbers
6-7 lat
16.00
17.00

Leapers
8-9 lat
16.00
17.00

Direct 6 + FCE
DIRECT 12-15 LAT
16.00
17.45

PreStarters
16.15
17.00

Flyers2
10-12 lat
17.05
18.05

Runners
7-8 lat
17.05
18.05

Direct 4
DIRECT 12-15 LAT
17.40
19.05

Flyers1
10-12 lat
18.10
19.10

Leapers
8-9 lat
18.10
19.10

Texas
BLS2 A1
19.15
21.05
Direct 1
DIRECT 12-15 LAT
15.45
17.30

Direct 2
DIRECT 12-15 LAT
16.00
17.45

Direct 5
DIRECT 12-15 LAT
16.00
17.45

Runners
7-8 lat
17.20
18.50

Direct 3
DIRECT 12-15 LAT
17.35
19.25

Berlin
Stufe 1
18.10
21.00

Hawaje
BLS 3 A1+
19.10
21.00
Flyers1
10-12 lat
16.00
17.00

Flyers2
10-12 lat
16.00
17.00

Climbers
6-7 lat
16.05
17.05

Direct 3
DIRECT 12-15 LAT
16.15
18.00

Flyers1
10-12 lat
17.05
18.05

Leapers
8-9 lat
17.05
18.05

Runners
7-8 lat
17.10
18.10

Straters
5-6 lat
17.30
18.15

Champions
11-13 lat
18.10
19.10

Leapers
8-9 lat
18.15
19.15

Runners
18.20
19.20

Dakota
BLS 2 A1
19.15
21.00
Flyers1
10-12 lat
16.00
17.00

Flyers2
10-12 lat
16.00
17.00

Climbers
6-7 lat
16.05
17.05

Climbers
6-7 lat
16.50
17.50


Flyers1
10-12 lat
17.05
18.05

Leapers
8-9 lat
17.05
18.05

Runners
7-8 lat
17.10
18.10

Straters
5-6 lat
17.30
18.15


Champions
11-13 lat
18.10
19.10


Leapers
8-9 lat
18.15
19.15

Dallas
BLS7 B2
18.15
21.05

Runners
7-8 lat
18.20
19.20

Carolina
BLS4 A2
19.15
21.05

Frankfurt
Stufe 2 A1
19.15
21.05

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Champions
11-13 lat
15.45
17.45
Champions
11-13 lat
18.10
19.10
Champions
11-13 lat
18.10
19.10

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Flyers2
10-12 lat
16.00
17.00
Flyers2
10-12 lat
16.00
17.00
Flyers2
10-12 lat
17.05
18.05
Flyers2
10-12 lat
17.05
18.05

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Flyers1
10-12 lat
11.10
12.40
Flyers1
10-12 lat
16.00
17.00
Flyers1
10-12 lat
16.00
17.00
Flyers1
10-12 lat
17.05
18.05
Flyers1
10-12 lat
17.05
18.05
Flyers1
10-12 lat
18.10
19.10
Flyers1
10-12 lat
18.10
19.10

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Leapers
8-9 lat
16.00
17.00
Leapers
8-9 lat
16.00
17.00
Leapers
8-9 lat
17.05
18.05

Leapers
8-9 lat
18.15
19.15
Leapers
8-9 lat
17.05
18.05

Leapers
8-9 lat
18.15
19.15
Leapers
8-9 lat
18.10
19.10
Leapers
8-9 lat
18.10
19.10

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Runners
7-8 lat
17.10
18.10

Runners
18.20
19.20
Runners
7-8 lat
17.05
18.05
Runners
7-8 lat
17.10
18.10

Runners
7-8 lat
18.20
19.20
Runners
7-8 lat
17.05
18.05
Runners
7-8 lat
17.20
18.50

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Climbers
6-7 lat
09.35
11.05
Climbers
6-7 lat
16.05
17.05
Climbers
6-7 lat
16.00
17.00
Climbers
6-7 lat
16.05
17.05

Climbers
6-7 lat
16.50
17.50
Climbers
6-7 lat
16.00
17.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Straters
5-6 lat
10.25
11.10
Straters
5-6 lat
12.05
12.50
Straters
5-6 lat
15.15
16.00
Straters
5-6 lat
15.15
16.00
Straters
5-6 lat
17.30
18.15
Straters
5-6 lat
17.30
18.15

Poniedziałek

Środa

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
PreStarters
11.20
12.05
PreStarters
4-5 lat
16.15
17.00
PreStarters
16.15
17.00

Wtorek

Czwartek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Little Ones
2-3 lata
09.00
09.30

Little Ones
2-3 lata
09.50
10.20

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Direct 7 + FCE
DIRECT 12-15 LAT
16.15
18.00

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Direct 6 + FCE
DIRECT 12-15 LAT
16.00
17.45

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Direct 5
DIRECT 12-15 LAT
16.00
17.45

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Direct 4
DIRECT 12-15 LAT
15.45
17.30

Direct 4
DIRECT 12-15 LAT
17.40
19.05

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Direct 3
DIRECT 12-15 LAT
16.15
18.00
Direct 3
DIRECT 12-15 LAT
17.50
19.25
Direct 3
DIRECT 12-15 LAT
17.35
19.25

Poniedziałek

Wtorek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Direct 2
DIRECT 12-15 LAT
16.00
17.45

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Direct 1
DIRECT 12-15 LAT
15.45
17.30

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
GIMNAZJUM
10.35
12.10

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
MATURA
12.10
14.10

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
FCE
09.00
10.30

Sobota

  • FCE
    09.00 - 10.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Frankfurt
Stufe 2 A1
19.15
21.05

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Berlin
Stufe 1
18.10
21.00

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Carolina
BLS4 A2
19.15
21.05

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
California
BLS 3A1+
19.30
21.20

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Dakota
BLS 2 A1
19.15
21.00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Hawaje
BLS 3 A1+
19.10
21.00

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Texas
BLS2 A1
19.15
21.05

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
New York
BLS 1
09.00
10.50

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Dallas
BLS7 B2
18.15
21.05

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
New York
BLS 1
09.00
10.50
Dallas
BLS7 B2
18.15
21.05

Carolina
BLS4 A2
19.15
21.05
Dakota
BLS 2 A1
19.15
21.00
California
BLS 3A1+
19.30
21.20
Texas
BLS2 A1
19.15
21.05
Hawaje
BLS 3 A1+
19.10
21.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Little Ones
2-3 lata
09.00
09.30

Climbers
6-7 lat
09.35
11.05

Little Ones
2-3 lata
09.50
10.20

Straters
5-6 lat
10.25
11.10

Flyers1
10-12 lat
11.10
12.40

PreStarters
11.20
12.05

Straters
5-6 lat
12.05
12.50
Straters
5-6 lat
15.15
16.00
Champions
11-13 lat
15.45
17.45

Climbers
6-7 lat
16.00
17.00

Leapers
8-9 lat
16.00
17.00

PreStarters
4-5 lat
16.15
17.00

Flyers2
10-12 lat
17.05
18.05

Runners
7-8 lat
17.05
18.05

Flyers1
10-12 lat
18.10
19.10

Leapers
8-9 lat
18.10
19.10
Straters
5-6 lat
15.15
16.00
Flyers1
10-12 lat
16.00
17.00

Flyers2
10-12 lat
16.00
17.00

Climbers
6-7 lat
16.05
17.05

Flyers1
10-12 lat
17.05
18.05

Leapers
8-9 lat
17.05
18.05

Runners
7-8 lat
17.10
18.10

Straters
5-6 lat
17.30
18.15

Champions
11-13 lat
18.10
19.10

Leapers
8-9 lat
18.15
19.15

Runners
18.20
19.20
Flyers1
10-12 lat
16.00
17.00

Flyers2
10-12 lat
16.00
17.00

Climbers
6-7 lat
16.05
17.05

Climbers
6-7 lat
16.50
17.50

Flyers1
10-12 lat
17.05
18.05

Leapers
8-9 lat
17.05
18.05

Runners
7-8 lat
17.10
18.10

Straters
5-6 lat
17.30
18.15

Champions
11-13 lat
18.10
19.10

Leapers
8-9 lat
18.15
19.15

Runners
7-8 lat
18.20
19.20
Climbers
6-7 lat
16.00
17.00

Leapers
8-9 lat
16.00
17.00

PreStarters
16.15
17.00
Flyers2
10-12 lat
17.05
18.05

Runners
7-8 lat
17.05
18.05

Flyers1
10-12 lat
18.10
19.10

Leapers
8-9 lat
18.10
19.10
Runners
7-8 lat
17.20
18.50

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
FCE
09.00
10.30

GIMNAZJUM
10.35
12.10

MATURA
12.10
14.10
Direct 4
DIRECT 12-15 LAT
15.45
17.30

Direct 6 + FCE
DIRECT 12-15 LAT
16.00
17.45

Direct 4
DIRECT 12-15 LAT
17.40
19.05
Direct 1
DIRECT 12-15 LAT
15.45
17.30

Direct 2
DIRECT 12-15 LAT
16.00
17.45

Direct 5
DIRECT 12-15 LAT
16.00
17.45

Direct 3
DIRECT 12-15 LAT
17.35
19.25
Direct 3
DIRECT 12-15 LAT
16.15
18.00
Direct 7 + FCE
DIRECT 12-15 LAT
16.15
18.00

Direct 3
DIRECT 12-15 LAT
17.50
19.25

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Berlin
Stufe 1
18.10
21.00
Frankfurt
Stufe 2 A1
19.15
21.05

Środa

Piątek

Czcionki niedostępne!