ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ NASZYCH METOD

Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

FERIE 2017 z Leaderem

zapraszamy do Białki Tatrzańskiej!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Ania Kusier

Jest filologiem angielskim, ukończyła filologię angielską z politologią w zakresie przekładu audiowizualnego na studiach licencjackich i metodyki nauczania języka angielskiego na studiach magisterskich.Jest certyfikowanym lektorem metody BLS Communication oraz Leo English. Jest także doświadczonym wychowawcą i kierownikiem obozów i kolonii. Pierwsze dowiadczenia z językiem zdobywała w Stamford i Nowym Jorku, gdzie mieszkała i uczęszczała do szkoły. Jako lektor i nauczyciel bardzo lubi pracę z dziećmi oraz z dorosłymi. Z ogromnym zaangażowaniem i sercem przygotowuje zajęcia, zawsze twierdząc, iż 'angielski niesie w sobie mnóstwo energii'. Jest 'wulkanem energii', który swoją pasją zaraża wszystkich uczestników kursów językowych. Interesuje się językiem w biznesie i przekładem audiowizualnym kina PRL'u. Uwielbia podróże, szczególnie morskie i kulinarne :)

Agnieszka Moksa

Ukończyła studia filologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podyplomowe z zakresu nauczania języka angielskiego. Posiada certyfikat CPE, an Introductory cert in TEFL oraz jest certyfikowanym lektorem metody BLS Communication. Lubi pracować zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Przygotowuje też do matury i FCE. Jej drugą pasją jest szycie, biżuteria artystyczna i dziewiarstwo, co owocowało 2. nagrodą w konkursie dziewiarskim przy Pracowni Dziewiarstwa Artystycznego.

Ela Olszewska

Ukończyła studia magisterskie II stopnia na wydziale filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia I stopnia ukończyła również na wydziale filologii angielskiej studiując w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Krakowie pod patronatem Uniwersytetu im. Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Pasjonują ją nowoczesne technologie w nauczaniu języka angielskiego, lubi jeździć na rowerze, pływać, w wolnej chwili sięga po dobrą książkę.

Ilona KIjanka

Jest certyfikowanym lektorem metody Leo English, którą to prowadzi zajęcia z j. angielskiego. Ukończyła filologię angielską ze specjalizacją nauczycielską oraz lingwistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest także doświadczonym wychowawcą kolonijnym. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywała w Anglii spędzając czas właśnie z dziećmi. W chwili obecnej zajmuje się nauczaniem głównie najmłodszych, gdyż taka praca daje jej największą satysfakcję, mnóstwo energii i zapału. W swoją pracę wkłada całą siebie, a pomysły czerpie głównie od dzieci, gdyż – jak twierdzi ‘są one największą inspiracją w tej pracy’. Lubi kuchenne eksperymenty oraz bieganie.

Manuel Peinado Vilches

studiował historię sztuki w Madrycie, pracuje jako nauczyciel od wrzesnia 2012 roku, w szkole Leader School jest lektorem języka hiszpańskiego. Uczy dzieci i doroslych zarówno grupowo jak i indywidualnie. Ma wiele zainteresowań, a niektóre z nich to fotografia, nurkowanie, górskie wycieczki, jazda na rowerze, kino i ksiązki, kiedy ma czas i natchnienie lubi malować obrazy.

Marta Książek

ukończyła studia I stopnia na Uniwersytecie Jagiellońskim o kierunku filologia angielska z językiem niemieckim. Pracę z dziećmi uważa za wspaniałe doświadczenie. Każde dziecko jest inne i nie tylko my możemy je czegoś nauczyć ale także ono nas. Lektorka, która podchodzi do lekcji z ogromnym uśmiechem na twarzy i zaangażowaniem. Optymistycznym nastawieniem i cierpliwością potrafi sprytnie zachęcić dzieci do nauki oraz oczywiście świetnej zabawy. Dzieci są bardzo kreatywne, więc nie sposób się z nimi nudzić. Często przed zajęciami nuci piosenki śpiewane razem z dziećmi nie mogąc się doczekać, by zaśpiewać je ponownie razem z nimi, bo jak twierdzi: „ w każdym z nas jest trochę dziecka niezależnie od tego ile mamy lat”.

Dobrochna Kościelny

jest lektorem języka angielskiego od 1995 roku. Posiada certyfikat CPE i pełne uprawnienia do nauczania, zaczynałam przygodę z nauczaniem od pracy z dziećmi, potem przyszła kolej na młodzież, studentów i dorosłych. Od 2006 roku pracuje głównie na kursach in-company. Naucza języka ogólnego i biznesowego. Pełni funkcję metodyka języka angielskiego. W Leader School pracuje metodą BLS.
Cały czas podnosi swoje kwalifikacje, obecnie uczęszcza na kurs andragogiki (nauczanie dorosłych) zorganizowany przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie.
Lubi psychologię, taniec towarzyski, pływanie i dłuuugie spacery.

Marta Kisilewicz

w 2011 uzyskała stopień magistra logopedii. Ukończyła Filologię Polską z Logopedią na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Już podczas studiów zaczęła pracować z dziećmi. To właśnie różne zajęcia, które prowadzi napełniają ją mnóstwem pozytywnej energii i pozwalają radośnie patrzeć na świat. W Leader School jest logopedą a także trenerem Leo Maniaka zarówno w Wieliczce jak i w Słomnikach. Preferuje naukę poprzez zabawę. Chce ciągle rozwijać swoją wiedzę i umiejętności , dlatego od września pracuje w Zespole Szkół im.Brata Alojzego Kosiby w Wieliczce. W czasie wolnym lubi sięgać po dobrą książkę, pływać oraz spotkać się ze znajomymi przy dobrej kawie.

Danuta Dudzieńska

Ukończyłam Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie na kierunku filologii romańskiej - specjalność język francuski .
W wyborze kierunku studiów kierowałam się pedagogicznymi zainteresowaniami. Moje studia językowe poprzedził pobyt w Stanach Zjednoczonych na Hawajach oraz kilkuletni we Francji w Paryżu, który wzbogacił mnie o nowe doświadczenia językowe i pedagogiczne pracując z dziećmi i uczęszczając na kursy językowe na Alliance Francaise oraz Kurs Hotelarstwa i Turystyki w Instytucie Paryskim.
Wykonywałam również tłumaczenia ustne współpracując z firmami francuskimi.
Jako nauczyciel języka francuskiego praca z dziećmi i młodzieżą dostarcza mi wiele radości, przyjemności i satysfakcji w przekazywaniu wiedzy.
Pasjonuje mnie Francja - jej historia, literatura, kultura. jak również dalekie podróże.

Katarzyna Wróblewska-Urbańska

z wykształcenia prawnik, posiada ponad 15-letnie doświadczenie w pracy biznesowej, w tym ponad 8-letnie w zarządzaniu rekrutacją dla dużych koncernów międzynarodowych. Pasjonatka języka, specjalizuje się w komunikacji biznesowej i szkoleniach z zakresu umiejętności miękkich.

Michelle Isabel Szklarska-Castaneda

Michelle Isabel Szklarska-Castañeda Jest native-speakerką języka hiszpańskiego, mówi też po polsku i po angielsku. Urodziła się w Polsce, ale większość życia spędziła w Kolumbii. Studia rozpoczęła w swoim rodzinnym mieście Medellín (Universidad EAFIT), obecnie zaś kontynuuje je na kierunku Inżynieria Mechanika i Budowa Maszyn w Akademii Górniczo-Hutniczej. Uwielbia poznawać nowe języki oraz uczyć ich innych. Harcerka, w przeszłości bibliotekarka, muzyk. Gra na pianinie i na wiolonczeli.

Beata Lopez

Angielski stał się moją pasją od momentu, kiedy rozpoczęłam z nim przygodę w szkole średniej. Wtedy już wiedziałam, ze jest to moja „miłość” i mając potem możliwość wyjazdu do Londynu, ulepszałam go „na żywo” ucząc się tam i pracując. Poznałam też wszelkie niuanse angielskiej mowy. Dopełnieniem stały się moje studia z angielskiego i zdobyty tytuł magistra i to był ten znak ,że chcę dzielić się swoją wiedzą z innymi. Pracowałam w różnych szkołach językowych w Krakowie jak i za granicą (w Ekwadorze - szkoły językowe (Benedict School oraz Wall Street language School), poznałam różne metody nauczania, które do dzisiejszego dnia wykorzystuję w nauczaniu. Podążając za swoim marzeniem, otworzyłam też szkołę językową w Krakowie i fakt „uczenia” stał się już oczywisty. Kocham to co robię, cieszy mnie każdy najmniejszy sukces moich uczniów.

Dariusz Obłąk

Lektor j. angielskiego oraz j. niemieckiego
Ukończył filologię angielską z językiem niemieckim na Uniwersytecie Śląskim w dwóch specjalnościach: nauczycielskiej i tłumaczeniowej. Jest certyfikowanym lektorem metody BLS Communication. Doświadczenie językowe zdobył podczas pracy w zagranicznych przedsiębiorstwach, pobytów w krajach anglo- i niemieckojęzycznych oraz współpracy z biurami tłumaczeń. Posiada uprawnienia pedagogiczne do nauczania języków obcych. W wolnych chwilach podróżuje i uczestniczy w wydarzeniach kultury niezależnej.

Katarzyna Sutor

Absolwentka filologii angielskiej. Nauczyciel z długoletnim stażem, swoje doświadczenie egzaminatora wykorzystuję w przygotowaniach młodzieży i osób dorosłych do egzaminów. Interesuję się literaturą angielską i turystyką.

Paulina Oleś

Absolwentka psychologii stosowanej na UJ i filologii angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej (nauczyciel cyfrowy) na UP w Krakowie. Jest certyfikowanym lektorem metody BLS Communication, pracuje zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi. W wolnych chwilach lubi zajmować się DIY oraz gotowaniem.

Aneta Pieszka

Studentka filologii angielskiej na UP w Krakowie, specjalizuje się w metodyce nauczania języka angielskiego. Jest certyfikowanym lektorem metody Leo English oraz wychowawcą kolonijnym. Pracuje głównie z dziećmi, i to od nich czerpie najwięcej pomysłów. W wolnym czasie chętnie zajmuje się czytaniem i rękodziełem, szczególnie sztuką quillingu.

Anna Babitska

Certyfikowany lektor metody Leo English. Pasjonatka języków obcych. Jest lektorem języka angielskiego i japońskiego oraz native speakerem rosyjskiego i ukraińskiego. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyła w trakcie studiów i od tej pory pracuje w zawodzie. Ma zamiar kontynuować naukę języków w przyszłości.

Marta Chwałek

Certyfikowany lektor metody Leo English. Pasjonatka języków obcych. Posiada certyfikat CAE oraz E.S.O.L. (English as a Second Language - uzyskany w Irlandii). Przez lata wykorzystywała i ulepszała umiejętności językowe regularnie wyjeżdżając, pracując w Irlandii i mieszkając tam przez ponad rok. Bardzo lubi pracę z dziećmi, które szanuje za prawdę i szczerość. Pierwsze doświadczenia związane z nauczaniem innych języka angielskiego zdobyła już w liceum i od tej pory od lat pracuje jako nauczyciel angielskiego, ucząc dzieci, młodzież i dorosłych. Ma zamiar kontynuować naukę języków w przyszłości. W wolnym czasie chętnie zajmuje się czytaniem i zabawą z własnymi dziećmi. Uwielbia podróże.