ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ NASZYCH METOD

Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

FERIE 2017 z Leaderem

zapraszamy do Białki Tatrzańskiej!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Ania Kusier

Jest filologiem angielskim, ukończyła filologię angielską z politologią w zakresie przekładu audiowizualnego na studiach licencjackich i metodyki nauczania języka angielskiego na studiach magisterskich.Jest certyfikowanym lektorem metody BLS Communication oraz Leo English. Jest także doświadczonym wychowawcą i kierownikiem obozów i kolonii. Pierwsze dowiadczenia z językiem zdobywała w Stamford i Nowym Jorku, gdzie mieszkała i uczęszczała do szkoły. Jako lektor i nauczyciel bardzo lubi pracę z dziećmi oraz z dorosłymi. Z ogromnym zaangażowaniem i sercem przygotowuje zajęcia, zawsze twierdząc, iż 'angielski niesie w sobie mnóstwo energii'. Jest 'wulkanem energii', który swoją pasją zaraża wszystkich uczestników kursów językowych. Interesuje się językiem w biznesie i przekładem audiowizualnym kina PRL'u. Uwielbia podróże, szczególnie morskie i kulinarne :)

Kasia Piskorz

Ukończyła Pedagogikę Wczesnoszkolną z technologią informacyjną, a pracę z dziećmi rozpoczęła jeszcze na studiach dziesięć lat temu. Pierwsze doświadczenia z maluchami i młodzieżą zdobyła w jednym z podgórskich domów kultury prowadząc zajęcia komputerowe. Dotychczas pracowała w jednej z podkrakowskich szkół podstawowych jako nauczyciel kształcenia zintegrowanego. Aktualnie prowadzi zajęcia Leo Maniak oraz Leo English w Leader School w Krakowie i Wieliczce. Jest mamą dwóch cudownych dziewczynek, które zadziwiają ją każdego dnia. Uwielbia śnieżną zimę i jazdę na nartach. Gdy ma czas zajmuje się szyciem, introligatorstwem, papieroplastyką a czasem nawet majsterkowaniem.

Agnieszka Moksa

Ukończyła studia filologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podyplomowe z zakresu nauczania języka angielskiego. Posiada certyfikat CPE, an Introductory cert in TEFL oraz jest certyfikowanym lektorem metody BLS Communication. Lubi pracować zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Przygotowuje też do matury i FCE. Jej drugą pasją jest szycie, biżuteria artystyczna i dziewiarstwo, co owocowało 2. nagrodą w konkursie dziewiarskim przy Pracowni Dziewiarstwa Artystycznego.

Ola Sanecka

Jest studentką ostatniego roku Stosunków Międzynarodowych ze specjalizacją International Tourism. Praca z dziećmi to jej ogromna pasja. Jest instruktorem ZHP, a swoje największe doświadczenie przyszło jej zgromadzić pracując z najmłodszymi. Od dzieci czerpie zapał i pomysły do swoich działań, są jej siłą napędową. Mama rocznej Hany, która jest jej największym ładunkiem pozytywnej energii. W szkole Leader School prowadzi zajęcia Leo English. W wolnym czasie lubi dobry film, fitness i podróże (nawet te palcem po mapie).

Ela Olszewska

Ukończyła studia magisterskie II stopnia na wydziale filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia I stopnia ukończyła również na wydziale filologii angielskiej studiując w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Krakowie pod patronatem Uniwersytetu im. Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Pasjonują ją nowoczesne technologie w nauczaniu języka angielskiego, lubi jeździć na rowerze, pływać, w wolnej chwili sięga po dobrą książkę.

Ilona KIjanka

Jest certyfikowanym lektorem metody Leo English, którą to prowadzi zajęcia z j. angielskiego. Ukończyła filologię angielską ze specjalizacją nauczycielską oraz lingwistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest także doświadczonym wychowawcą kolonijnym. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywała w Anglii spędzając czas właśnie z dziećmi. W chwili obecnej zajmuje się nauczaniem głównie najmłodszych, gdyż taka praca daje jej największą satysfakcję, mnóstwo energii i zapału. W swoją pracę wkłada całą siebie, a pomysły czerpie głównie od dzieci, gdyż – jak twierdzi ‘są one największą inspiracją w tej pracy’. Lubi kuchenne eksperymenty oraz bieganie.

Manuel Peinado Vilches

studiował historię sztuki w Madrycie, pracuje jako nauczyciel od wrzesnia 2012 roku, w szkole Leader School jest lektorem języka hiszpańskiego. Uczy dzieci i doroslych zarówno grupowo jak i indywidualnie. Ma wiele zainteresowań, a niektóre z nich to fotografia, nurkowanie, górskie wycieczki, jazda na rowerze, kino i ksiązki, kiedy ma czas i natchnienie lubi malować obrazy.

Anna Nowak

świeżo-upieczoną licencjatką w zakresie filologii angielskiej ze specjalnością język angielski i plastyka. Aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Jest nauczycielem z powołania, wiąże swoją przyszłość z pracą w tym zawodzie. Uwielbia dzieci, przebywanie z nimi to dla mnie czysta przyjemność. Kocham zwierzęta, w szczególności psy. Jest niepoprawną optymistką. We wszystkim staram się dostrzegać pozytywne aspekty. Pasjonują ją podróże oraz szybkie samochody. W wolnym czasie lubi czytać. Interesuje się fotografią. W czasach szkolnych tańczyła w zespole folklorystycznym. Zamiłowanie do tańca pozostało do dziś. Jej motto: "Niemożliwe nie istnieje."

Marta Książek

ukończyła studia I stopnia na Uniwersytecie Jagiellońskim o kierunku filologia angielska z językiem niemieckim. Pracę z dziećmi uważa za wspaniałe doświadczenie. Każde dziecko jest inne i nie tylko my możemy je czegoś nauczyć ale także ono nas. Lektorka, która podchodzi do lekcji z ogromnym uśmiechem na twarzy i zaangażowaniem. Optymistycznym nastawieniem i cierpliwością potrafi sprytnie zachęcić dzieci do nauki oraz oczywiście świetnej zabawy. Dzieci są bardzo kreatywne, więc nie sposób się z nimi nudzić. Często przed zajęciami nuci piosenki śpiewane razem z dziećmi nie mogąc się doczekać, by zaśpiewać je ponownie razem z nimi, bo jak twierdzi: „ w każdym z nas jest trochę dziecka niezależnie od tego ile mamy lat”.

Anastazja Marceniuk

rosyjski to język niezwykle piękny, bardzo przydatny i coraz bardziej popularny we współczesnym świecie. Jest to również jej język ojczysty, który kocha i z przyjemnością uczy. Prowadzi zajęcia od 3 lat na każdym poziomie zaawansowania, w każdej grupie wiekowej. Metody nauczania są dopasowywane indywidualnie do potrzeb i możliwości uczniów. Zajęcia prowadzone są częściowo po polsku i po rosyjsku, aczkolwiek Anastazja stara się jak najwięcej mówić po rosyjsku i zachęca uczniów do mówienia od pierwszej lekcji. W razie potrzeby prowadzi zajęcia po angielsku. Wszystkie materiały do nauki są przygotowywane i udostępniane. Dodatkowe audio i wideo materiały do pracy samodzielnie przesyła na życzenie uczniów. Niezależnie od tego czy chcą Państwo kontynuować naukę czy rozpocząć od podstaw, podróżować do krajów rosyjskojęzycznych lub uczyć się języka biznesowego gorąco poleca zrobić krok w tym kierunku już dzisiaj, co zaowocuje w przyszłości. Anastazja dokłada wszelakich starań, żeby dana współpraca zaowocowała we skutki i rezultaty jak najszybciej.

Aleksandra Kisiel

ukończyła filologię romańską (język francuski i włoski) ze specjalizacją nauczycielską na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studia podyplomowe w zakresie tłumaczeń tekstów specjalistycznych z języka francuskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dodatkowo jej doświadczenie językowe wzbogaciły praktyki odbywane w szkołach podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych jak również indywidualne lekcje prowadzone dla młodzieży i dorosłych, a także stypendium zagraniczne w Instytucie Traduktologii i Kształcenia Tłumaczy w Brukseli. W wolnym czasie przygotowuje się do egzaminu na tłumacza przysięgłego. Obecnie pracuje w międzynarodowej firmie, gdzie odpowiedzialna jest za kontakt z klientami ncuskojęzycznymi. Lubi podróżować, interesuje się kulturą Francji i Włoch, turystyką wysokogórską i scrapbookingiem.

Dobrochna Kościelny

jest lektorem języka angielskiego od 1995 roku. Posiada certyfikat CPE i pełne uprawnienia do nauczania, zaczynałam przygodę z nauczaniem od pracy z dziećmi, potem przyszła kolej na młodzież, studentów i dorosłych. Od 2006 roku pracuje głównie na kursach in-company. Naucza języka ogólnego i biznesowego. Pełni funkcję metodyka języka angielskiego. W Leader School pracuje metodą BLS.
Cały czas podnosi swoje kwalifikacje, obecnie uczęszcza na kurs andragogiki (nauczanie dorosłych) zorganizowany przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie.
Lubi psychologię, taniec towarzyski, pływanie i dłuuugie spacery.

Justyna Gola

ukończyła filologię angielską w specjalności nauczycielskiej na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie na studiach licencjackich. Uzyskała wiedzę z zakresu historii, kultury i literatury krajów anglojęzycznych oraz ogólne wykształcenie językoznawcze. Obecnie kontynuuje studia drugiego stopnia na kierunku filologia angielska, specjalność nauczycielska na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Jest certyfikowanym lektorem Leo English. Doświadczenie językowe zdobyła podczas praktyk, które odbywały się w szkołach podstawowych, gimnazjalnych oraz ponad gimnazjalnych. Posiada również uprawnienia do szkolenia kandydatów na kierowców. Uwielbia podróżować, jeździć na rowerze, tańczyć oraz spotykać się ze znajomymi. W wolnych chwilach lubi oglądać filmy i czytać książki.

Katarzyna Gomółka

Nazywam się Katarzyna Gomółka, mam 28 lat. Absolwentka St.Kieran's College w Irlandii, w mieście Kilkenny. Swoje doświadczenie zdobywałam głównie w Irlandii, zagranicą oraz w Polsce-absolwentka III Liceum Ogólnokształcącego, klasa dwujęzyczna z językiem angielskim wykładowym.
Niepoprawna optymistka z uśmiechem na twarzy. Jestem człowiekiem radosnym, życzliwym, zawsze chętnie służę pomocą innym. Jestem odpowiedzialna i wytrwała, kiedy jestem zobowiązana do zrobienia czegoś, to zawsze dotrzymuję słowa. Nie spóźniam się , szanuję czas innych ludzi. Wytrwale dążę do celu, jestem uparta.
Ciesząc się urokiem macierzyństwa -uwielbiam czas spędzać z dziećmi, dlatego też praca właśnie z nimi daje mi dużo radości i satysfakcji.W wolnym czasie bardzo lubię podróżować i surfować w internecie, i (tak myślę) jak dla każdej kobiety zakupy to lek na każde zło :)

Marta Kisilewicz

w 2011 uzyskała stopień magistra logopedii. Ukończyła Filologię Polską z Logopedią na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Już podczas studiów zaczęła pracować z dziećmi. To właśnie różne zajęcia, które prowadzi napełniają ją mnóstwem pozytywnej energii i pozwalają radośnie patrzeć na świat. W Leader School jest logopedą a także trenerem Leo Maniaka zarówno w Wieliczce jak i w Słomnikach. Preferuje naukę poprzez zabawę. Chce ciągle rozwijać swoją wiedzę i umiejętności , dlatego od września pracuje w Zespole Szkół im.Brata Alojzego Kosiby w Wieliczce. W czasie wolnym lubi sięgać po dobrą książkę, pływać oraz spotkać się ze znajomymi przy dobrej kawie.

Danuta Dudzieńska

Ukończyłam Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie na kierunku filologii romańskiej - specjalność język francuski .
W wyborze kierunku studiów kierowałam się pedagogicznymi zainteresowaniami. Moje studia językowe poprzedził pobyt w Stanach Zjednoczonych na Hawajach oraz kilkuletni we Francji w Paryżu, który wzbogacił mnie o nowe doświadczenia językowe i pedagogiczne pracując z dziećmi i uczęszczając na kursy językowe na Alliance Francaise oraz Kurs Hotelarstwa i Turystyki w Instytucie Paryskim.
Wykonywałam również tłumaczenia ustne współpracując z firmami francuskimi.
Jako nauczyciel języka francuskiego praca z dziećmi i młodzieżą dostarcza mi wiele radości, przyjemności i satysfakcji w przekazywaniu wiedzy.
Pasjonuje mnie Francja - jej historia, literatura, kultura. jak również dalekie podróże.

Katarzyna Wróblewska-Urbańska

z wykształcenia prawnik, posiada ponad 15-letnie doświadczenie w pracy biznesowej, w tym ponad 8-letnie w zarządzaniu rekrutacją dla dużych koncernów międzynarodowych. Pasjonatka języka, specjalizuje się w komunikacji biznesowej i szkoleniach z zakresu umiejętności miękkich.